Kamuda Dijital Dönüşüm ve Veri Merkezi Konferansı

IDC,  Kamu Bilişim Yöneticileri Buluşması ile Kamu Bilişim Daire Başkanlarını Kahvaltı’da bir araya getiriyor. 2 Eylül 2014 Çarşamba günü saat 08:00 başlayacak toplantıya, Kamu Kurumlarında Bilişim Yöneticiliği yapan yöneticiler katılacak. Etkinlik Teması olarak Kamuda Dijital Dönüşüm ve Veri Merkezi  seçilmiş. Konferansta aktarılacak bazı konu başlıkları şunlar:

  • Karar verme sürecinde verilerin etkin kullanımı
  • Büyük Veri Analitiği
  • Dijital Dönüşüm’ün Veri Merkezlerine Etkisi
  • Dijital Dönüşüm Aşamaları ve Stratejileri
  • Bulut bilişim ve barındırma hizmetlerinin veri merkezi stratejisindeki yeri
  • Akıllı Veri Merkezleri
  • Veri Merkezi Stratejileri

Son günlerin gözde konusu Big Data ve Veri Analitiği konuları ve bu teknolojilerle birlikte bakış açılarını işletmeler için daha da hızlandıran Internet of Things (Nesnelerin İnterneti), Giyilebilir Teknolojiler gibi Dijital Dönüşüm sürecini tanımlayan teknoloji konularına ilgi duyuyorsanız.

Toplantı, Özellikle Kamu’da çalışan Bilişim Profosyonelleri açısından Networking açısından önemli bir fırsat olabilir.

 

IDC Hakkında International Data Corporation (IDC), bilgi teknolojileri, telekomünikasyon ve tüketici teknolojileri alanlarında pazar araştırması, danışmanlık ve etkinlik hizmetleri sunan, önde gelen küresel pazar istihbarat firmasıdır. IDC, BT çalışanlarının, şirket yöneticilerinin ve yatırım çevrelerinin teknoloji harcamalarında ve ticari stratejilerini belirlemede gerçeklere dayalı kararlar almalarına yardımcı olur. Dünya çapında 110’un üzerinde ülkede, 1000’den fazla IDC analisti teknoloji, sektörel fırsatlar ve trendler hakkında küresel, bölgesel ve yerel uzmanlık sunmaktadır. IDC, 48 yılı aşkın bir süredir müşterilerine stratejik bilgiler sunarak, iş hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktadır. IDC, bilgi teknolojileri medyası, araştırma ve etkinlik alanında dünyanın lider kuruluşu olan IDG’nin bir yan şirketidir.

Adres: Swissôtel Ankara, Yıldızevler Mahallesi Jose Marti Cad. No:2 Cankaya, Ankara, Turkey

 

Program Detayı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *